Aktualności

KONKURS!

Wymyśl hasło na cegielnianą koszulkę i wygrywaj: koszulkę z własnym tekstem oraz komplet gadżetów Cegielni Plecewice!

 

👕Co trzeba zrobić, by wygrać ? Polub ten post - Facebook i w komentarzu pod nim napisz wymyślone przez Ciebie hasło na koszulkę, które nawiązuje do tematów: cegieł, pustaków, cegielni, ceramiki lub zakładu pracy.

Wybierzemy najciekawsze trzy wypowiedzi i nagrodzimy je koszulkami oraz zestawami gadżetów Cegielni Plecewice.

 

👕Start konkursu: 12.07.2019, godz. 06:00

👕👕Koniec konkursu: 26.07.2019, godz. 23:59.

👕👕👕Ogłoszenie wyników: 29.07.2019, godz. 12:00


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem: regulamin-konkursu

CEGIELNIA SPONSOREM SZTANDARU SP NR 6 W SOCHACZEWIE

CEGIELNIA SPONSOREM SZTANDARU SP NR 6 W SOCHACZEWIE

4 marca 2019r. CEGIELNIA SPONSOREM SZTANDARU SP NR 6 W SOCHACZEWIE Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Szkołę Podstawową nr 6 im. Króla Władysława Jagiełły w tak ważnym dla niej momencie. Nadanie imienia szkole, a także stworzenie jedynego w swoim rodzaju sztandaru było dla nas zaszczytem. Życzymy wszystkim wychowankom samych sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu kolejnych szczebli nauki. (ZDJ Z SZKOŁY) 

JESTEŚMY W NAJNOWSZYM MURATORZE

2 marca 2019r. JESTEŚMY W NAJNOWSZYM MURATORZE 

Obecny rynek materiałów budowlanych ewoluuje, na rynku powstaje wiele nowych rozwiązań technologicznych. W wielu przypadkach jakość idzie w parze z ceną. Nawet w tradycyjnej branży ceramicznej powstały rozwiązania ekologiczne i przyjazne dla portfela, które mają szansę zrewolucjonizować polski rynek budowlany.

Link: https://muratordom.pl/budowa/sciany-murowane/z-czego-budowac-dom-porownanie-materialow-do-wznoszenia-scian-aa-UkhF-xaYJ-mmbD.html?fbclid=IwAR1JKrn502NEcclHzVTaS9gUgC7aP8MU7UD1KabSKrpXubBWF7qX4LdJGiE

MODERNIZACJA ZAKŁADU RUSZYŁA

MODERNIZACJA ZAKŁADU RUSZYŁA

28 lutego 2019r. MODERNIZACJA ZAKŁADU RUSZYŁA Modernizacja przechodzi z etapu szkiców w rzeczywistość.

CEGIELNIA O ARTYSTYCZNEJ DUSZY

CEGIELNIA O ARTYSTYCZNEJ DUSZY

14 listopada 2018r. CEGIELNIA O ARTYSTYCZNEJ DUSZY W najnowszym numerze Echa Powiatu nasz zakład zaprezentował się od strony artystycznej. W naszych murach zrealizowano wiele projektów, takich jak teledyski, filmy i sesje zdjęciowe. Cegielnie Plecewice to miejsce twórcze. Produkujemy nie tylko ceramikę, ale również sztukę!

FILM PROMUJĄCY NASZ ZAKŁAD

FILM PROMUJĄCY NASZ ZAKŁAD

15 października 2018r. FILM PROMUJĄCY NASZ ZAKŁAD Stworzyliśmy krótki dokument, w przystępnej formie, aby uchylić rąbka tajemnicy, jak powstają nasze produkty. 

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=cjrvkvEyf5Y&fbclid=IwAR0KUfM2MJmSiAqutSPXKv-W7KjM2Ekt6PtnSJDbAwg-Ga849tJFF0u5aB0

POWIATOWE ĆWICZENIA PSP ORAZ OSP

6 października 2018r. POWIATOWE ĆWICZENIA PSP ORAZ OSP

Na naszym terenie odbyły się ćwiczenia powiatowe PSP w Sochaczewie oraz jednostek OSP włączonych do KSRG z terenu powiatu. Podczas ćwiczeń o kryptonimie Plecewice 2018 zrealizowano trzy scenariusze działań, wypadek komunikacyjny z udziałem busa przewożącego pracowników z samochodem osobowym, pożar kotłowni oraz zasilenie wodne na dużej odległości. (Zdj straży)

Wspieramy młodych sportowców - Orkan Sochaczew

Wspieramy młodych sportowców - Orkan Sochaczew

21 sierpnia 2018r. WSPIERAMY MŁODYCH SPORTOWCÓW Jesteśmy sponsorem Orkanu Sochaczew. Cieszymy się, że w naszym regionie rośnie tylu zdolnych sportowców. Nawet podczas wakacji, młodzież z Orkanu Sochaczew, nie zapomina o codziennej dawce sportu. Zdjęcie nadesłane przez drużynę z zakończonego obozu sportowego.

Cegielnia w reportażu o gminie Brochów

Cegielnia w reportażu o gminie Brochów

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.